Parkirišče je že odprto.
Na Jesenicah se zaključuje pomembna rekonstrukcija, ki je v zadnjih mesecih vplivala na prometni režim in uporabo parkirišča. Gre za območje Integrala.
Kot so sporočili z občine Jesenice, so v preteklem tednu na parkirišču nasproti Integrala položili fini sloj asfalta, včeraj pa izvedli še talne označbe.
Včeraj so namestili tudi novo avtobusno nadstrešnico na postajališču, s čimer se projekt približuje zaključni fazi.
Parkirišče je po končanih delih ponovno odprto za uporabo, omogočena pa sta tudi nemoten uvoz in izvoz iz garažne hiše.
Na občini so se ob tem zahvalili občankam in občanom za razumevanje ter potrpežljivost med izvajanjem del.
Kaj je bilo urejeno?
V okviru prenove so uredili parkirišče, poskrbeli za novo prometno signalizacijo in izboljšali infrastrukturo na območju avtobusnega postajališča.
Zaključek del pomeni tudi lažjo dostopnost območja za uporabnike parkirišča, stanovalce in obiskovalce.