Želite biti vedno na tekočem? Izberi Gorenjskainfo kot prednostni vir na Googlu.

Po objavi fotografije na družbenih omrežjih se je odzvala Komunala Tržič: »Obiskovalci so se vedli povsem primerno«

| v Lokalno

Na kopališču niso zaznali neprimernega ravnanja ali pritožb obiskovalcev.

V Komunali Tržič pojasnjujejo, da so bili tudi sami presenečeni, ko so izvedeli za objavo fotografije na družbenem omrežju. Fotografija, ki je bila medtem že odstranjena, je prikazovala skupino obiskovalcev na območju kopališča in sprožila številne komentarje.

Po navedbah upravljavca kopališča so imeli vsi omenjeni posamezniki veljavno vstopnico za bazenski kompleks, nekateri med njimi pa so bazen tudi uporabljali.

»Po informacijah našega osebja so se omenjeni obiskovalci vedli popolnoma primerno in razen po barvi svoje kože niso izstopali. V njihovem ravnanju ni bilo zaznati okoliščin, ki bi zahtevale ukrepanje zaposlenih,« so sporočili iz Komunale Tržič.

Pri Komunali Tržič zatrjujejo, da nepravilnosti glede posameznikov na kopališču niso zaznali (vir: Gorenjska plaža/Facebook).

Nihče ni podal pritožbe

Kot še pojasnjujejo, se v času njihovega obiska na osebje kopališča ni obrnil noben obiskovalec s pritožbo ali opozorilom glede njihovega ravnanja.

Prav zato so bili ob kasnejših odzivih na družbenih omrežjih presenečeni. Dodajajo, da bi vsako opozorilo obiskovalcev obravnavali resno in preverili vse okoliščine dogodka.

»Naše osebje je obiskovalcem ves čas na voljo za pomoč, pojasnila ali prijavo morebitnih neprimernih ravnanj. Vsako opozorilo bi obravnavali resno in ga preverili,« poudarjajo.

Takšni obiski niso nič neobičajnega

V Komunali Tržič opozarjajo tudi, da na kopališču pogosto prihajajo obiskovalci, ki spremljajo svoje otroke, partnerje ali druge družinske člane, sami pa se ne kopajo. Zato dejstvo, da nekdo del časa preživi ob bazenu brez kopanja, po njihovih besedah ni nič neobičajnega.

V primeru, da opazite nepravinosti, ali ste ogroženi, se nemudoma obrnite na osebje kopališča (vir: Gorenjska plaža/Facebook).

Obenem poudarjajo, da to ni bil prvi obisk tujih državljanov na Gorenjski plaži. Bazenski kompleks v poletnih mesecih obiščejo številni gostje iz različnih krajev Slovenije in tujine.

»Veseli smo, da naše kopališče obiskujejo tudi tuji državljani. Vsi obiskovalci so pri nas dobrodošli,« so zapisali.

V preteklosti podobnih težav niso zaznali

Po navedbah upravljavca v preteklosti na kopališču niso zaznali podobnih primerov, ki bi predstavljali varnostni ali drug incident.

Dogodek je zato po njihovem mnenju predvsem priložnost za razmislek o pomenu spoštljive komunikacije in odgovornega ravnanja na družbenih omrežjih.

»Ob tej priložnosti želimo poudariti pomen medsebojnega spoštovanja, strpnosti in izogibanja prehitrim sodbam. Naš cilj je, da se vsi obiskovalci na kopališču počutijo varno, sprejeto in prijetno,« sporočajo iz Komunale Tržič.

Na Gorenjski plaži tudi v prihodnje zagotavljajo, da bodo skrbeli za varno in prijetno okolje za vse obiskovalce ter vsak morebitni incident obravnavali v skladu s pravili in veljavnimi postopki.

Preberite še

Komentarji

S klikom na gumb Komentiraj se strinjate s pravili komentiranja.
CAPTCHA

Komentarji

S klikom na gumb Komentiraj se strinjate s pravili komentiranja.
CAPTCHA

Lokalno

Vse v Lokalno

Šport

Vse v Šport

Politika

Gospodarstvo

Slovenija

Scena

Svet

Vse v Svet

Kultura

Vse v Kultura