Neznanci so med vikendom vlomili v paketomat in mlekomat. Iz enega so ukradli pakete, iz drugega pa gotovino. Policisti v obeh primerih nadaljujejo preiskavo.
Radovljiški policisti so bili včeraj okoli 11. ure obveščeni o vlomu v paketomat.
Storilec je z odpiranjem predalov povzročil materialno škodo na paketomatu ter izvršil tatvino paketov.
Dejanje je bilo izvršeno čez vikend. Višina materialne škode še ni znana.
Policisti so opravili ogled kraja dejanja in nadaljujejo z zbiranjem obvestil. O vseh ugotovitvah bodo obvestili pristojno okrožno državno tožilstvo.
Vlom tudi v mlekomat
Škofjeloški policisti so bili včeraj okoli 8.30 obveščeni o vlomu v mlekomat, na katerem je storilec povzročil materialno škodo in si iz njega prilastil okoli 100 evrov.
Tudi to dejanje je bilo izvršeno čez vikend. Policisti so opravili ogled kraja dejanja in nadaljujejo z zbiranjem obvestil.
O vseh ugotovitvah bodo obvestili pristojno okrožno državno tožilstvo.