Želite biti vedno na tekočem? Izberi Gorenjskainfo kot prednostni vir na Googlu.

Tatovi na Gorenjskem izpraznili paketomat, na udaru tudi mlekomat

| v Kronika

Neznanci so med vikendom vlomili v paketomat in mlekomat. Iz enega so ukradli pakete, iz drugega pa gotovino. Policisti v obeh primerih nadaljujejo preiskavo.

Radovljiški policisti so bili včeraj okoli 11. ure obveščeni o vlomu v paketomat. 

Storilec je z odpiranjem predalov povzročil materialno škodo na paketomatu ter izvršil tatvino paketov. 

Dejanje je bilo izvršeno čez vikend. Višina materialne škode še ni znana. 

Policisti so opravili ogled kraja dejanja in nadaljujejo z zbiranjem obvestil. O vseh ugotovitvah bodo obvestili pristojno okrožno državno tožilstvo.

Vlom tudi v mlekomat

Škofjeloški policisti so bili včeraj okoli 8.30 obveščeni o vlomu v mlekomat, na katerem je storilec povzročil materialno škodo in si iz njega prilastil okoli 100 evrov. 

Tudi to dejanje je bilo izvršeno čez vikend. Policisti so opravili ogled kraja dejanja in nadaljujejo z zbiranjem obvestil. 

O vseh ugotovitvah bodo obvestili pristojno okrožno državno tožilstvo.

Preberite še

Komentarji

S klikom na gumb Komentiraj se strinjate s pravili komentiranja.
CAPTCHA

Komentarji

S klikom na gumb Komentiraj se strinjate s pravili komentiranja.
CAPTCHA

Lokalno

Vse v Lokalno

Šport

Vse v Šport

Politika

Gospodarstvo

Slovenija

Scena

Svet

Vse v Svet

Kultura

Vse v Kultura