Storilec je v stanovanjsko hišo vstopil skozi balkonska vrata. Policisti zbirajo obvestila in nadaljujejo preiskavo.
Gorenjski policisti so imeli v zadnjih 24 urah več dela predvsem na področju javnega reda in miru ter prometne varnosti. Med drugim so obravnavali tudi vlom v stanovanjsko hišo na območju Kranja.
Kot so sporočili s Policijske uprave Kranj, so bili kranjski policisti danes nekaj minut po polnoči obveščeni o vlomu v hišo. Storilec je nasilno vlomil skozi balkonska vrata, vstopil v notranjost objekta in si prilastil denar.
Policisti o kaznivem dejanju zbirajo obvestila, po zaključeni preiskavi pa bodo o vseh ugotovitvah obvestili pristojno državno tožilstvo.