Želite biti vedno na tekočem? Izberi Gorenjskainfo kot prednostni vir na Googlu.

Z več kot 1,6 promila na e-skiro, po padcu končal v bolnišnici

| v Kronika

Škofjeloška policista sta poškodovanemu nudila prvo pomoč še pred prihodom reševalcev.

Škofjeloški policisti so danes okoli 4.30 obravnavali prometno nesrečo voznika e-skiroja na območju Škofje Loke.

Po podatkih policije je 41-letni moški med vožnjo padel in se lažje poškodoval.

Alkotest pokazal visoko vrednost

Prvo pomoč sta mu še pred prihodom reševalcev nudila policista, nato pa so ga z reševalnim vozilom odpeljali v Univerzitetni klinični center Ljubljana.

Alkotest je pokazal 0,78 miligrama alkohola na liter izdihanega zraka.

Policisti zoper njega vodijo prekrškovni postopek.

Preberite še

Komentarji

S klikom na gumb Komentiraj se strinjate s pravili komentiranja.
CAPTCHA

Komentarji

S klikom na gumb Komentiraj se strinjate s pravili komentiranja.
CAPTCHA

Lokalno

Vse v Lokalno

Šport

Vse v Šport

Politika

Gospodarstvo

Slovenija

Scena

Svet

Vse v Svet

Kultura

Vse v Kultura